Компактне купе на базі суперкара Mercedes SLS AMG обросло подробицями

mercedes-benz slcАнастасия Королькова, drive.ru

Офіційних зображень чекати ще довго. Англійці намалювали власний рендер майбутнього компактного спорткара Mercedes. Подивимося потім, наскільки вони були близькі до правди.

Чутки про те, що крім відродженого «крила чайки» - купе Mercedes SLS AMG - штутгартці випустять і його компактну копію, поповзли давно, ще до старту продажів суперкара. Але ось вже й відкрита версія двухдверкі була представлена, а подробиць про «baby SLS» так і не надходило. Нарешті, нова порція інсайдерської інформація потрапила в розпорядження британського видання Autocar.

Стало відомо: німці застовпили за новинкою ім'я SLC. Примітно, що автомобіль з трипроменевою зіркою на капоті з такою назвою вже випускався, це було купе Mercedes SL четвертої генерації, яке проводилося в період з 1971 по 1981 рік. Але ніяких аналогій з нинішньою новинкою проводити не варто. Самі штутгартці позиціонують компактне купе як передньомоторний спорткар, що стоїть на сходинку нижче розкішного SLS AMG і здатний скласти гідну конкуренцію двохдверці Porsche 911.

mercedes-benz slc

Стилістично купе обіцяють зробити схожим на суперкар Mercedes SLS AMG, але от чи залишать знамениті двері, злітаючі догори? Швидше за все - ні.

Так само як і у випадку з суперкаром SLS AMG, у розробці компактного купе разом з фахівцями компанії Mercedes-Benz візьмуть участь і співробітники спортивного підрозділу AMG. Під капотом, швидше за все, виявиться новий мотор V8 потужністю близько 500 к.с. Автомобіль буде суворо двомісним і представлять його не раніше 2014 року. Через два роки світ побачить і відкрита версія спорткара Mercedes SLC. Можлива вартість двохдверки - близько 75 тисяч євро.