Ательє Vath зробило «крила» купе Mercedes SLS AMG ще довше

mercedes-benz sls vathРоберт Есенов, drive.ru

Закрита дводверка Mercedes SLS AMG навіть після епатажного попередника купе Mercedes SLR McLaren є винятковим автомобілем. У ряді суперкарів виглядає «німець» оригінально, а під капотом у нього стоїть шедевральний атмосферний мотор V8 6.2, розроблений магістрами з Аффальтербаха. І тим дивніше, що не всі з більш-менш відомих тюнінг-ательє висловилися з приводу «ес-ел-еса». Нещодавно пробіл цей заповнили фахівці бюро Vath.

Зовнішність змінилася, але не сильно. Передній бампер обзавівся вуглепластиковим сплітером, з'явилися нові накладки на пороги з отворами для охолодження задніх гальм, задній дифузор з композиту, спойлер на кришці багажника і відмінні 20-дюймові диски складові. Також образ поліпшений за рахунок комплекту майже гоночних укорочених пружин, які відняли у дорожнього просвіту 25 мм.

mercedes-benz sls vath

Автомобіль укомплектований доопрацьованій гальмівною системою і шинами розмірністю 265/30 R20 спереду і 315/25 R20 ззаду.

Піднімаємо невагомий углепластиковий капот, а під ним «вісімка» AMG 6.2 з переписаною програмою управління і модернізованою випускною системою. У результаті початкові 571 к.с. і 650 Н•м перетворилися в 615 сил і 690 ньютон-метрів. Збільшення, за словами німців, вистачає, щоб купе вистрілювало до 100 км/год за 3,6 с замість колишніх 3,8. А максимальна швидкість збільшилася з 317 км/год до 330. І, враховуючи базову суму 183 260 євро, що просять за Mercedes SLS AMG, ціна за тюнінг-кіт Vath не лякає безглуздям - 32 670 євро.