До 60-річчя всюдихода Unimog німці випустили концептуального монстра

футуристичний концепт mercedes-benz unimog Сергей Удачин, drive.ru

В урочистій обстановці на заводі автоконцерну Daimler AG в німецькому місті Верт підрозділ Mercedes-Benz Special Trucks (MBS), що спеціалізується на випуску вантажний спецтехніки, представило феєричний концепт всюдихода-кабріолета. А привід для цього є - 60-річчя легендарної машини Mercedes-Benz Unimog.

Авангардний прототип, побудований на основі короткобазной моделі Unimog U 5000, за задумом його розробників, є певним сполучною ланкою між минулим і майбутнім багатоцільового всюдихода. За аналогією з першим пройдисвітом цієї моделі, що з'явилися на світ в 1951 році, концепт отримав відкриту кабіну. Надихаючись зовнішністю отруйної жаби-древолаза, те саме що всюдиходу відрізняється можливістю вільно пересуватися як у воді, так і на суші, проектувальники виготовили для концепту досить футуристичну кабіну, схожу на голову земноводного, а також пофарбували в червоний колір великі пружини підвіски.

Футуристичний концепт mercedes-benz unimog

Над прототипом команда його творців з Mercedes-Benz Special Trucks трудилася в тісній співпраці з дизайнерським підрозділом Даймлера з комерційної техніки, що базуються в Зіндельфінгені, а також з партнерами компанії, залученими в роботи над модифікаціями моделі.

За останні 60 років модель Mercedes-Benz Unimog заробила собі славу відмінного всюдихода і безвідмовного роботяги, здатного працювати в різних сферах діяльності в самих екстремальних умовах по всьому світу.

Мерседесівці кажуть, що представлений публіці кабріолет демонструє дизайнерські віяння, які, безумовно, знайдуть відображення в наступних розробках моделі Unimog. Будучи лише яскравим шоу-каром, показаний пройдисвіт не є концептом якоїсь майбутньої моделі, однак використані при його створенні деякі деталі, без сумніву, вже незабаром з'являться на універсальних німецьких всюдиходах.