У зовнішності нового кросовера Mercedes ML не залишилося ніяких секретів

mercedes-benz new mlАнастасия Королькова, drive.ru

Ворожінням на кавовій гущі прийшов кінець. Німці готували нове покоління кросовера Mercedes ML досить довго, не раз автомобіль потрапляв під час дорожніх випробувань на очі всюдисущим шпигунам, проте завжди ретельно закутаний у камуфляж. І ось зовсім незадовго до офіційної прем'єри (з чуток, вона відбудеться вже в найближчі дні) у Мережу потрапили скани брошури, на яких зображена новинка.

Судячи із зображень, третя генерація сильно змінилася в порівнянні з попередником. Автомобіль отримав нові фальшрадіаторні грати, передню та задню оптику, бампери. На боковинах з'явилися видозмінені виштамповки. Німці також помітно модернізували інтер'єр нового кроссовера Mercedes ML.

mercedes-benz new ml

З кожним новим поколінням паркетник Mercedes ML мужніє. У зовнішності стає менше округлих форм, а силует набуває більш спортивні й стрімкі риси.

Що стосується технічної начинки, то всі подробиці ми дізнаємося вже зовсім скоро, після офіційної прем'єри. Поки ж нагадаємо, що, за чутками, новинка буде легше нинішнього покоління кросовера, крім цього на озброєння моделі поставлять нові мотори: V6 3.0 CDI (265 к.с.), V6 3.5 (306), V8 4.6 (435) і для версії AMG - V8 5.5 (544). Пізніше не виключається ймовірність появи гібридної модифікації. Для широкої публіки паркетник ML третьої генерації постане на підмостках мотор-шоу у Франкфурті.