Мільйонний Mercedes-Benz Vito зійшов з конвеєра

mercedes-benz vito13 травня 2011 з конвеєра в іспанській Віторії зійшов мільйонний автомобіль Mercedes-Benz Vito, виготовлений для ринку Голландії. Ювілейний мінівен виконаний в чорному кольорі і обладнаний шестициліндровим дизельним двигуном.

Сорок співробітників з трьох цехів, на чолі з директором заводу Еміліо Тітосом, зібралися разом для зйомки цієї історичної події на фотоплівку. Всі вони працюють на підприємстві в невеликому містечку Віторія з самого початку - з вересня 1995 р. Саме їх руками створюється популярний маловантажний автомобіль Mercedes-Benz Vito, що користується успіхом у клієнтів з вісімдесяти країн світу.

З початком виробництва моделі Vito в кузові W 638 восени 1995р. для заводу у Віторії настали нові часи. Кількість випущених малотоннажник росло рік від року, досягнувши до 2000р. рівня 75 500 од.

співробітники заводу біля 1000000 vito

Через вісім років після початку серійного виробництва Vito, в 2002р. стартувало виробництво другого покоління моделі - задньопривідного Vito NCV2 в кузові W 639. Ринковому успіху другого покоління Віто не в останню чергу зобов'язаний своїй універсальності: на його базі проводиться величезна кількість різноманітних варіантів комерційного автомобіля.

У вересні 2010р. автомобіль піддався рестайлінгу. Найбільш значущим з нововведень стала лінійка нових економічних і екологічних двигунів.

Джерело: drive.ru