Новий Mercedes-Benz SLK-класу вперше пізнав тюнінг

Відоме тюнинг-ательє Carlsson, що віддає перевагу працювати з автомобілями марки Mercedes-Benz, першим запропонував програму по доведенню нового покоління купе-кабріолета-класу SLK.

mercedes-benz slk carlsson

Тюнінг-пакет, перший в історії нового покоління Mercedes-Benz SLK-класу, передбачає доопрацювання екстер'єру і салону автомобіля, а також доведення силових установок. Зовнішність дводверної моделі з дахом, що складається, тюнери Carlsson змінили за рахунок установки нових переднього спойлера (€ 620), дифузора (€ 620), модернізованої решітки радіатора зі сталевою дрібною сіткою (€ 449), інших бічних "спідниць" і двох овальних патрубків спортивної системи вихлопу (€ 1 298).

Carlsson також пропонує клієнтам провести тюнінг підвіски, занизивши її на 30 мм, і "взути" спорткар в 18-дюймові легкосплавні диски. Комплект з чотирьох коліс спустошить гаманець власника Mercedes-Benz SLK класу-на € 1 930.

Для салону Mercedes-Benz SLK-класу підготовлені три пакети, кожен з яких включає в себе шкіряну оббивку сидінь і дверних панелей, алюмінієві накладки на педальний вузол і пороги з логотипом тюнінг-ательє. За доведення салону замовнику доведеться заплатити не менше € 3 900.

В Carlsson розробили програму з доведення двох бензинових двигунів потужністю 184 і 204 к.с. Перший силовий агрегат в ательє можуть форсувати або до 211, або до 224 к.с.; потужність другого 1.8-літрового двигуна тюнери підвищили на 36 к.с., пише AutoEvolution. Ціна доведення силових установок варіюється від € 1 190 до € 1 690.

Джерело: kolesa.ru