Майстри з бюро Carlsson підготували до літа родстер Mercedes SLK

mercedes-benz slk carlssonСергей Удачин, drive.ru

У розпал самого жаркого і сонячного сезону, коли на дороги виїжджають покрасуватися численні спорткари і кабріолети, німецьке бюро Carlsson Autotechnik випустило пакет доопрацювань для нової двухдверкі Mercedes-Benz SLK (R172), що дебютувала зовсім недавно - якраз до літа. У кращих традиціях тюнінга фахівці з Мерциг підготували для машини ефектний обвіс, облагородили інтер'єр, а також поворожили над моторами.

Екстер'єр дводверки тюнери видозмінили, змонтувавши замість штатних нові бампери (по 620 євро за кожен), а також встановивши широкі накладні пороги. Крім цього німці затягнули секції фальшрадіаторної решітки і повітрязабірників переднього бампера наполірованною до блиску сіткою (449 євро). Відрядили родстеру і нову випускну систему з нержавіючої сталі (1298 євро) з парою великих овальних патрубків на кінці.

mercedes-benz slk carlsson

На прокачану дводверку встановили комплект спортивних пружин і амортизаторів (309 євро), що скоротили дорожній просвіт на 30 мм, а також химерні 18-дюймові легкосплавні диски (1930 євро).

Комплекс доробок інтер'єру тюнери оцінили мініум в 3900 євро. За ці гроші німці готові обтягнути шкірою Nappa різних кольорів і комбінацій сидіння і дверні панелі. Крім того, салон можна прикрасити вставками з дерева або вуглеволокна, а також доповнити алюмінієвими накладками і вставками з алькантари.

Використовуючи свій багатий досвід у доведенні силових арегатов Mercedes, тюнінг-ательє підготувало по парі кітів підвищення потужності на 27 і 40 «коней» для обох версій «турбочетвірки» 1.8 CGI (SLK 200 і SLK 250). За допомогою фірмових  блоків управління мотора C-Tronic віддачу самого слабкого 184-сильного двигуна можна збільшити до 211 (блок CB20) і 224 (CB20S) сил, а 204-сильного, відповідно, до і 231 (CB25) і 239 (CB25S) «конячок». Надбавка потужності першого рівня коштує в обох випадках 1190 євро, а другого - 1690 євро.