Оновлений Mercedes-Benz Vito збирає нагороди по всьому світу

Оновлений Mercedes-Benz Vito відзначений професійними спільнотами автомобільних журналістів відразу двох світових ринків.

Так, Віто був визнаний кращим малотоннажним автомобілем 2011 року в Австралії. За словами головного редактора популярного журналу Delivery Magazine, що присудив Vito нагороду Van of the Year 2011, компанія «Мерседес-Бенц» грунтовно попрацювала над автомобілем, зробивши його кращим з лінійки малотоннажник «Мерседес-Бенц».

mercedes-benz vito

Кріс Маллет також зазначив, що нові двигуни оновленого Vito в поєднанні з оптимізованою коробкою передач ECO GEAR, передавальні числа якої були спеціально підібрані для оптимального використання потужностного потенціалу силового агрегату в широкому діапазоні обертів, роблять автомобіль більш економічним, порівняно з попередньою версією.

Раніше цього року оновлений Vito був відзначений призом Ірландської асоціації автомобільних журналістів в категорії «малотоннажник року 2011». Крім чудових технічних характеристик Vito, журі, яке складалося з дев'яти експертів, оцінило надійність, фунціональної і високу залишкову вартість малотоннажного автомобіля Mercedes-Benz.

Джерело: drive.ru