У бюро Kicherer допрацювали новий седан Mercedes CLS

mercedes-benz cls kichererСергей Удачин, drive.ru

Набили руку в доведенні модельної лінійки Mercedes-Benz специ з ательє Kicherer, що базується у німецькому містечку Штоках, час від часу з задоволенням заганяють в свої бокси будь-які новинки з трипроменевою зіркою на капоті. Однією з останніх потрапивших до них у руки машин штутгартського автогіганта стало нове покоління купеподібної чотирьохдверки CLS.

Кузов седана, що отримав приписку Edition Black до назви, для надання йому страхітливого вигляду тюнери покрили чорною матовою фарбою разом з усіма хромованими молдингами. Корпуси бічних дзеркал і фальшрадіаторні грати декорували углеволоконним плетінням в тон загальному кольору. На автомобіль встановили видозмінені бампери, а замість штатних 18-дюймових литих колісних дисків прикрутили величезні 20-дюймові ковані.

mercedes-benz cls kicherer

Передню панель, центральну консоль і тунель в машині тюнери прикрасили немов покритими декількома шарами рояльного лаку  чорними глянсовими вставками.

Двигун взятого на виховання седана, до слова, найпотужніший з пропонованих для цієї моделі, тюнери доопрацювали за програмою-мінімум. Після перепрошивки електронного блоку управління і заміни штатної випускної системи спортивною бензинова «вісімка» об'ємом 4,6 л стала видавати 470 «коней» і 690 ньютон-метрів замість колишніх 408 сил і 600 Н • м. Не CLS 63 AMG, звичайно, але теж непогано.

Відповідно до приросту «скакунів» під капотом, на машину встановили нові посилені гальма - з шестипоршневими супортами спереду і з чотирьохпоршневими ззаду.