Інкогніто. Новий Mercedes-Benz B-класу розсекретили до дебюту.

mercedes-benz new b-classСергей Удачин, drive.ru

Зовнішність машини даймлерівці як і раніше зберігають у секреті, хоча, "Шпіонери" вже примудрилися сфотографувати хетчбек навіть без камуфляжу. Якихось сюрпризів від екстер'єру нового B-класу чекати не варто.

Всього якихось пара з невеликим місяців залишилося до світової прем'єри наступної генерації хетчбека Mercedes-Benz B-класу, а Інтернет продовжує регулярно поповнюватися новими деталями, що стосуються цієї моделі. Слідом за потрапившою завчасно в Мережу інформацією опубліковані перші офіційні тизери і дані про технічну начинку моделі, продажі якої німці планують розпочати вже в листопаді цього року.

 

Отже, нам обіцяють, що прийдешня новинка буде просторіше і комфортніше попередниці. Розробники запевняють, що хетчбек помітно укрупнився і став гнучкішим. Довжина машини підросла на 86 мм (до 4359 мм), ширина - на 9 мм (до 1786), а от висота, навпаки, зменшилася - на 46 мм (до 1557). Взагалі, штутгартці серйозно попотіли над аеродинамікою машини. Вони повідомляють, що домоглися рекордного в класі коефіцієнта аеродинамічного опору кузова 0,26. І це не межа. Замовивши новинку з опціональним пакетом ECO Technology, це значення можна буде знизити до вражаючих для автомобіля з такою формою кузова 0,24.

mercedes-benz new b-class

Для поліпшення аеродинаміки машини німці особливо ретельно оптимізували форму днища хетчбека, охолодження двигуна і повітряні потоки навколо передніх коліс. Зокрема, використовували нові форми колісних арок, спеціальні спойлери і обтікателі.

Новому, більш економічному і екологічному Мерседесу B-класу виділять чотири варіанти моторів, зістикованих за умовчанням з системою старт-стоп. Бензинова складова лінійки - передбачена як для поздовжньої, так і для поперечної установки нова «четвірка» 1.6 під робочою індексом M270, оснащена системою безпосереднього вприскування третього покоління, заснованої на представленій в 2010 році технології BlueDIRECT. У моделі B 180 цей двигун видаватиме 122 к.с. (200 Н•м), а у B 200 - 156 к.с. (250 Н•м). Дизельний B-клас обладнують модифікованою «четвіркою» OM651 об'ємом 1,8 л, яка у версії B 180 CDI видає 109 сил (250 Н•м), а у виконанні B 200 CDI - 136 «коней» (300 Н•м).

engine for new b-class

У тандемі з будь-яким з моторів мерседесівці пропонуватимуть шестиступінчасту «механіку» F-SG 310 або новий компактний семиступінчастий «робот» 7G-DCT з подвійним зчепленням.

А ще мерседесівці готуються вразити всіх арсеналом допоміжної електроніки, якою вони напхали новий B-клас. Так, модель за замовчуванням будуть обладнати системою попередження зіткнень, заміряють за допомогою радара відстань до машин попереду і попереджує водія, що ловить гав, про небезпечне зближення. Будуть у хетчбека функції стеження за мертвими зонами, контролю за рухом по смузі, автоматичний паркувальник, система розпізнавання знаків, що попереджають про обмеження швидкості, а також адаптивні фари, камера заднього виду, помічник при рушанні в гору і ще цілий перелік пристроїв.