2011 Mercedes-Benz Black Falcon SLS AMG GT3

2011 mercedes-benz black falcon sls amg gt3

Цього року компанія Mercedes візьме участь в двадцятичотиригодинній гонці Спа-Франкошам, що в Бельгії, представивши новий автомобіль SLS MAG GT3, який був створений виключно для цих цілей. Автомобіль черпав своє натхнення у Mercedes-Benz 300 SEL 6.8 AMG, на якому Ганс Хейер і Клеменс Шікентанц завоювали перемогу 40 років тому.

Автомобіль Black Falcon SLS AMG GT3 буде відрізняти червона розмальовка зі стартовим номером 35 і, само собою, численні стікери спонсорів, набір яких здатен буде повторити зовнішній вигляд того самого переможного Mercedes. За кермом автомобіля будуть пілоти: Кеннет Хейер, Томас Ягер і Стефан Лемерет.

Кеннет Хейер каже: "Це велика честь для мене, сісти за кермо цього автомобіля і спробувати повторити подвиг мого батька через сорок років. Разом з моїми колегами пілотами, я буду намагатися зайняти хоча б друге місце. Поза всяких сумнівів, автомобіль привертає увагу в першу чергу своїм зовнішнім виглядом, проте вся увага варто зосередити на його гоночних характеристиках. Mercedes здатний забезпечити собі місце на подіумі. Однак, як ми знаємо, ця гонка живе за своїми власними правилами ".

Джерело: topspeed.com