Нове покоління позашляховика Mercedes GL засвітилося під час тестів

mercedes-benz gl-classАнастасия Королькова, drive.ru

На початку літа штутгартці представили третю генерацію кросовера Mercedes ML. Офіційна прем'єра відбудеться в рамках найближчого мотор-шоу у Франкфурті восени цього року. Ясна річ, що роботи над автомобілем практично завершені, у зв'язку з цим команда, задіяна в цьому проекті, перемкнулася на спільноплатформенну модель - великий позашляховик Mercedes GL. Шпіонери в черговий раз піймали автомобіль під час дорожніх випробувань.

Незважаючи на велику кількість камуфляжу, однозначно можна говорити про те, що позашляховику дістануться нові передній і задній бампери, головна оптика, інші задні ліхтарі, а також видозмінена фальшрадіаторна решітка. Точних даних про габаритні розміри немає: подейкують, що вони будуть ідентичними нинішньому поколінню Mercedes GL. За традицією, автомобіль зроблять трохи легше попередника.

mercedes-benz gl-class

В цілому ж силует залишиться тим самим. Брутальності у зовнішності навряд чи зменшиться.

Під капотом спочатку пропишуться всього два мотори: бензиновий двигун 3.5 V6 з безпосереднім упорскуванням, що видає 302 к.с., а також дизельний потужністю 240 к.с. Крім того, не за горами й поява «заряджених» модифікацій від відділення AMG, а також гібридної версії позашляховика. Про те, де саме відбудеться презентація автомобіля, не повідомляється. Відомо, що в шоу-румах новинка з'явиться не раніше середини 2012 року.