Viano Vision Pearl – яхта на колесах

viano vision pearl

Поки інші компанії готують для моторшоу у Франкфурті суперкари і високотехнологічні гібриди, дизайнери Mercedes-Benz попрацювали над мінівеном Viano, перетворивши його на справжню яхту на колесах, яку не соромно буде на будь-якому шоу показати.

Природно, уявити собі Viano Vision Pearl і квартирний переїзд вже не вдасться. Тепер це не просто мікроавтобус для перевезення людей і речей, це життєвий простір в особливому стилі, справжній S-клас серед фургонів.

Салон мінівена оброблений в кращих традиціях розкоші - дерев'яна підлога, світлі шкіряні крісла, вікна з хромованою тонуванням, мультимедійна high-end система від компанії Bang & Olufsen (партнер Mercedes-Benz по комплектації преміальних автомобілів) і так далі в тому ж дусі. У мінівені вистачить місця для шести людей і ніхто не буде почувати себе в тісноті.

Спеціально для Viano Vision Pearl була розроблена перламутрова фарба «Magno pearl grey», якою забарвлений кузов мінівена. Побачити все це на власні очі можна буде 15 вересня, коли почне свою роботу автосалон у Франкфурті та виставковий стенд компанії Mercedes-Benz відкриється для відвідувачів.

Джерело: automotonews.ru