Хлопці з бюро Brabus допрацювали родстер Mercedes SLK з «четвіркою»

mercedes-benz brabus slkРоберт Есенов, drive.ru

Лінійка двигунів родстера Mercedes SLK уяву не вражає. Німці пропонують покупцям два бензинові двигуни - чотирициліндровий турбомотор 1.8 в двох варіантах форсування і атмосферна «шістка» об'ємом 3,5 л. Найбільш популярними на європейському ринку є модифікації з «четвіркою», яка і наділяє автомобіль пристойною динамікою, і палива за це просить в помірних кількостях. Якраз для цього «безпосереднього» агрегату 1.8 фірма Brabus підготувала кілька програм поліпшень.

Так, для версії SLK 200 припасли нові повітряний фільтр і софт управління двигуном. За результатами проведених робіт тюнери зафіксували збільшення віддачі з 184 сил і 270 Н • м до 210 і 300 відповідно. Власникам же Мерседесів SLK 250, у яких «четвірка» видає 204 «коні» і 310 ньютон-метрів, доступні відразу два кіти. У першому випадку ті ж методи допомагають довести показники до 230 к.с. і 340 Н • м, у другому - до 240 і 370 відповідно. У другому виконанні родстер розганяється до сотні за 6,2 з при максимальній швидкості 248 км/год. Показники початкового варіанту - 6,6 с і 243 км/год.

mercedes-benz brabus slk

На вибір пропонуються литі та ковані диски діаметром від 17 до 20 дюймів. Найдорожчі катки одягнені в шини Pirelli, Yokohama або Continental розмірністю 235/30 R20 спереду і 275/25 R20 ззаду. Укорочені пружини зменшили дорожній просвіт на 30 мм. Випускна система - нова, з більш гучним «голосом».

Зрозуміло, на цьому тюнери не зупинилися, що вилилося в модернізовану аеродинамічним пакетом зовнішність (накладки на бампери, дифузор, спойлер на кришці багажника), посилення укороченими пружинами підвіску і прикрашений інтер'єр, в якому з'явилися металеві накладки на педалях, шкіряна обробка сидінь з контрастною прострочуванням і вставки з алькантари. Ціни на все це пишність оголосять трохи пізніше.