Тюнінг-ательє Carlsson знову взялося за позашляховик Mercedes GL

mercedes-benz carlsson glАнастасия Королькова, drive.ru

Фахівці бюро Carlsson нерівно дихають до величезного позашляховику Mercedes GL. І при тому цікавлять хлопців абсолютно всі версії, від найпотужніших до дизельних. На цей раз у ворота тюнинг-ательє заїхав повнопривідник Mercedes GL 350 CDI в специфікації Grand Edition, що недавно з'явилась.

Комплектація Grand Edition і так найбагатша в арсеналі штутгартців, але тюнери зуміли привнести поліпшення навіть в неї. Після відвідин бюро Carlsson позашляховик Mercedes GL отримав розширені колісні арки, спліттер, а також, за традицією, фірмовий знак на фальшрадіаторній решітці замість трипроменевої зірки. Крім того, автомобілю дісталися інші протитуманні фари і патрубки вихлопної системи. Інтер'єр позашляховика обшили алькантарою і розвісили всюди беджікі з назвою контори.

mercedes-benz carlsson gl

Малозначні екстер'єрні зміни довершують 22-дюймові колісні диски оригінального дизайну. Що стосується мотора, то стандартний дизельний двигун V6 об'ємом три літри і потужністю 265 к.с. (620 Н • м) німецькі фахівці не обділили увагою. Після втручання тюнерів він став видавати 310 к.с., а крутний момент зріс до 700 Н • м. Також було встановлено новий модуль управління пневмопідвіскою, завдяки чому кузов позашляховика став на 30 мм ближче до землі. У скільки оцінені доопрацювання, в бюро Carlsson не повідомили.