Mercedes-Benz CLC Shooting Brake

mercedes-benz clc shooting brakeСхоже, що у фанатів Mercedes з'явиться ще один привід для свята: керівник Mercedes Дітер Цетше схвалив другу модель із шильдиком Shooting Brake. Нове авто буде базуватися на майбутньому CLC - чотиридверному купе з новою платформою, яка безумовно порадує своїх власників. Автомобіль стане грізним суперником Audi A5 Sportback і майбутнього BMW 3-ї серії GT.

Ім'я Shooting Brake було прийнято для позначення спортивних універсалів з двома довгими дверима. Іншими словами, цей термін описує тип кузова, що поєднує універсал і купе.

Новий CLC Shooting Brake отримає сильно нахилені задні двері, які покликані показати цікавим величезний потенціал ультрасучасного дизайну. Він нагряне в автосалони США разом з купе CLC в 2013 році. Як повідомляє портал Automotive News, автомобіль буде пропонуватися з новим переліком чотирициліндрових бензинових двигунів з безпосереднім упорскуванням.

mercedes-benz clc shooting brake

У клієнтів також з'явиться можливість вибору між переднім і (опціально) повним приводом. Цінник моделі явно буде нижче, ніж у більшого і розкішного CLS. На даний момент більш докладної інформації не надходило, тому все, що залишається робити, - це чекати, поки розірветься бомба.

mercedes-benz clc shooting brake

Джерело: autoutro.ru