До Києва привезли легендарний Mercedes-Benz SLR McLaren Stirling Moss

Київ не розпещують експозиціями легентарних автомобілів, якими можуть милуватися жителі Європи. Але поступово ситуація починає змінюватися. Так, легендарний суперкар Mercedes-Benz SLR McLaren Stirling Moss привезли до Києва.

mercedes-benz slr mclaren stirling moss

З 22 серпня автомобіль можуть побачити відвідувачі «Автомобільного Дому Україна» на Столичному шосе. За 125 років інновацій Mercedes-Benz створив безліч автомобілів, які є значущими для історії. Серед них особливе місце займає Mercedes-Benz SLR McLaren Stirling Moss.

Цей автомобіль - плід спільної вкладу технологій Mercedes-Benz, спортивного характеру McLaren, і натхнення від легендарного Стірлінга Мосса, переможця тисячімильної автомобільної гонки Mille Miglia. У 1955 році він встановив рекорд швидкості на автомобілі 300SLR, випередивши своїх суперників на півгодини.

Німецький Daimler AG випустив всього 75 екземплярів Mercedes-Benz SLR McLaren Stirling Moss. Автомобіль Mercedes-Benz SLR McLaren Stirling Moss отримав V-подібний восьмициліндровий 5,5-літровий двигун, потужністю 650 к.с. Такий двигун розганяє SLR до 100 км / год за 3,5 секунди і дозволяє автомобілю їхати на максимальній швидкості 350 км / год (обмежена електронікою).

Коробка передач у SLR Stirling Moss автоматична, п'ятиступінчаста. На швидкості понад 120 км / год у автомобіля автоматично піднімається невелике антикрило, що збільшує притискну силу і, разом з нею, стійкість.

Передня частина кузова SLR Stirling Moss виконана у формі стріли. Автомобіль не має вітрового скла, від цього створюється враження, що салон суперкара плавно перетікає в екстер'єр. Неможливо не помітити два ковша-воздуховода, розташовані позаду сидінь водія і пасажира.

«Для компанії« АвтоКапітал »це величезна честь виставляти в Києві автомобіль-легенду. Промовляючи сама назва Mercedes-Benz SLR McLaren Stirling Moss, завмирає серце і коли Ви побачите цей автомобіль наживо, доторкнетеся до історії тріумфальних перемог, то зрозумієте, чому! », - Сказав Ярослав Пригара, генеральний директор компанії« АвтоКапітал », генерального представництва Mercedes- Benz в Україну, що входить до групи компаній «УкрАВТО».

Джерело: autoconsulting.com.ua