Більше, ніж очікуєш. Штутгартці показали, яким буде новий компактвен Mercedes-Benz B-класу

mercedes-benz b-classСергей Удачин, drive.ru

Через місяць після демонстрації в Мережі першого офіційного тізера нового компактвена Mercedes-Benz B-класу і розкриття всіх його технічних характеристик концерн Daimler AG поділився з нами останнім відсутнім пазлом мозаїки. Опубліковані фотографії зовнішності та інтер'єру пятидверки, з якою через лічені тижні нам належить особисто познайомитися у Франкфурті.

У цілому зберігши колишні форми і пропорції, злегка підріс в розмірах новий компактвен став трохи вишуканіше в деталях. Укрупнилися фари і широка фальшрадіаторная решітка надали машині солідності, а вигнуте підштампування на дверях - витонченості і динаміки. Завдяки більш обтічній формі дверцят багажника, косооким заднім ліхтарям і великому козирку спойлера корма однооб'ємника стала виглядати презентабельніше і дорожче, а сам він - молодший і модніше.

mercedes-benz b-class

Компактвен Mercedes B-класу побудований на новому передньопривідному «візку» MFA (modular front architecture), яка, як очікується, також ляже в основу майбутнього A-класу і ще ряду нових моделей з трипроменевою зіркою.

В інтер'єрі новинки не залишилося і сліду від колишньої німецької строгості і незграбності. Радують око пухке трьохспицеве кермо, витончена передня панель, виконана у вигляді шарів пластика, щонапливають один на одного, і акуратно випнута по центру консоль, з якої висувається екран мультимедійної системи (діагональ 5,8 або 7 дюймів на вибір).

mercedes-benz b-class

Бортова мультимедійна система нового B-класу з навігацією і 3G-інтернетом, як і у багатьох старших моделей концерну Daimler AG, буде управлятися через інтерфейс Command за допомогою шайби-джойстика на центральному тунелі між передніми кріслами.

Разом зі зменшенням загальної висоти пятидверки заради збільшення внутрішнього простору і полегшення посадки інженери розмістили сидіння компактвена на 86 мм нижче колишнього. В результаті висота стелі в машині збільшилася приблизно на 6 см (до 1047 мм). Крім того, в салоні який став просторіше  додалося місця для ніг задніх пасажирів - відстань до спинки переднього крісла тепер на 2,6 см більше (976 мм). У моделей E-класу і S-класу і того менше.

mercedes-benz b-class

Обіцяють нам німці і нову систему трансформації салону Easy-vario-plus. Завдяки їй, рухаючи задній диван в поздовжньому напрямку на 14 см, можна варіювати обсяг багажника в межах від 488 до 666 л.

Німці також обіцяють, що інтер'єр новинки вразить нас якістю використовуваних в обробці матеріалів і функціоналом. Як і належить, моделям класу преміум тут буде достатньо засобів для індивідуалізації: від можливості отримати будь-які з чотирьох пакетів оснащення (Chrome, Sports, Exclusive і Night) до обробки передньої панелі штучною шкірою Artico на замовлення.