Новий Smart покажуть у Франкфурті

Двомісний автомобільчик Smart ForTwo чекає серйозне оновлення. Здавалася раніше помітною зовнішність мініатюрних машин, що випускаються зараз з роками дещо зблякла, і концерн Daimler вирішив привнести футуристичні елементи в його стиль. Концпет Forvision, прем'єра якого пройде через два тижні на Франкфуртському автосалоні, дає нам уявлення про дизайн майбутнього Smart ForTwo, а також про деякі технічні «фішки», які німці готуються впровадити в новому поколінні.

new smart forvision

Прозорі соти на даху - не дизайнерська примха, а сонячні батареї. Так, німці планують перетворити Smart в електромобіль. Правда, енергії сонця недостатньо для повноцінного живлення електродвигуна машини, але сонячні батареї дозволяють живити клімат-контроль і мультимедійну систему. З інших цікавих рішень - особлива оббивка сидінь: сама тканина здатна нагріватися. Це дозволяє замінити традиційні системи підігріву крісел. Конструктори продовжують шукати можливості полегшити конструкцію: так, наприклад, двері виконані з вуглеволокна і епоксидної смоли.

 

new smart forvision

Саме, мабуть, оригінальне рішення в дизайні - це «пом'яті» боки машини. У поєднанні з плавними обводами кузова виглядає несподівано. Втім, ця особливість здатна стати впізнаваною фірмовою рисою марки.

new smart forvision

Джерело: auto.mail.ru