У AMG розповіли про свій новий компактний суперкар

mercedes-benz slcСергей Удачин, drive.ru

У спортивному відділенні AMG вирішили остаточно і безповоротно розвіяти чутки, що ходили останнім часом  про молодшого «брата» Мерседеса SLS. В інтерв'ю журналу Auto Express топ-менеджер Mercedes-AMG GmbH Крістоф Юнг підтвердив інформацію про підготовку невеликої дводверки і трохи розповів про майбутню новинку.

За словами глави підрозділу нових розробок компанії, автомобіль що готується буде не просто швидкий і потужний. Він буде добре управлятися і правильно звучати. Молодший «брат» суперкара SLS стане компактніше і доступніше. Строго двомісний новачок отримає переднемоторную компоновку і потужний восьмициліндровий двигун. За попередніми даними, це буде бітурбомотор 5.5, що розвиває близько 500 сил і здатний розігнати машину до сотні менш ніж за чотири секунди.

Про зовнішність маленького «ес-ел-еса» до цих пір можна судити лише по рендер, наприклад, опублікованим Auto Express. До цього моменту з неофіційних джерел про машину ми знали тільки те, що її назвуть SLC, вона з'явиться орієнтовно в 2014 році з кузовом купе, а в 2016-м у вигляді родстера, буде обладнано «бітурбовісімкою».

mercedes-benz sls

Впевненість у беззаперечний успіх нового компактного спорткара в тюнерів вселяє непоганий попит на його старшого "брата". З 2009 року Mercedes SLS AMG вже розійшовся тиражем більше 5000 екземплярів. А скоро ця цифра зросте завдяки підкріпленню в особі безкрилого родстера.

Компактний суперкар, який стане по суті другим повноцінним продуктом AMG, розробники мають намір протиставити Porsche 911 і Jaguar C-X16. Про терміни випуску тюнери поки не повідомили, але озвучили його приблизну ціну. Так, з міркувань рентабельності молодший «брат» SLS AMG, за словами Юнга, буде коштувати в Європі близько 80 000 євро. Тобто більш ніж удвічі дешевше SLS AMG, за який просять близько 177 000 євро.