Mercedes почав випробування екстремального седана

Не так давно німецька компанія представила 517-сильне купе Mercedes C 63 AMG Black Series, а виявляється, вже на підході і настільки ж екстремальна модель в «сімейному» чотиридверному кузові. І конкурентам нічим крити! Седан BMW M3 має «всього лише» 420 к.с., а у обмеженої серії седанів M3 CRT - 450 к.с.

mercedes-benz c63 amg black series

Зазначимо, що випуск седана з приставкою «Black Series» - це новий поворот в історії спорткарів Mercedes. У минулі роки всі екстремальні машини, що носили таке ім'я, були тільки двомісними. Навіть якщо вихідна модель була чотиримісній (як, наприклад, CLK), то версія Black Series позбавлялася заднього дивана. Для представленого недавно купе задні місця все ж пропонують, але як платну опцію. Ну а новий седан буде першою моделлю в цьому ряду, яка поєднує суперкарівські міць і цілком практичний салон.

mercedes-benz c63 amg black series

Під капотом - такий же під капотом 6,2-літровий атмосферник, розгойданий до 517 к.с., як і в купе, що працює в парі з 7-ступінчастим «роботом» з двома зчепленнями. Якщо дводверка набирає 100 км / год за 4,2 с, то седан, ймовірно, буде приблизно на 0,1 с повільніше.

mercedes-benz c63 amg black series

Версія Black Series відрізняється від «звичайного» 457-сильного Mercedes C 63 AMG не тільки потужністю, але і розширеною колією, іншими настройками підвіски і більшими гальмівними механізмами.

Джерело: auto.mail.ru