У бюро Renntech зробили найшвидший у світі суперкар Mercedes SLR

mercedes-benz slr renntechАнастасия Королькова, drive.ru

Здавалося б, суперкар Mercedes SLR McLaren віджив своє. З появою в модельному ряду дводверки SLS AMG в компанії взагалі вважають, що проект з «ес-ел-Ером» був невдалим, і складається враження - про нього просто забули. Багато тюнинг-ательє поспішили зробити те ж саме, переключившись на доопрацювання сучасного «крила чайки», але тільки не хлопці з контори Renntech. Вони вже вкотре доклали руку до дводверки Mercedes SLR і цього разу настільки успішно, що рапортують про створення найшвидшого суперкара цієї моделі у світі.

До роботи тюнери з ательє Renntech підійшли серйозно і запросили до співпраці ще кілька фірм, у тому числі контори Platinum Motorsport, MACarbon і Exotics Boutique. Завдяки загальним зусиллям суперкар Mercedes SLR вдалося перетворити як зовні, так і технічно. Головне - гучний результат. Найшвидшим у світі «ес-ел-Ером» автомобіль визнаний за те, що розмінює чверть милі всього за 10,29 секунди.

За словами творців, в даному випадку зовнішні зміни були не головними. Аеродинамічний обвіс, який наділи на суперкар, - функціональний елемент.

mercedes-benz slr renntech

Що саме тюнери зробили з мотором, невідомо, але після всіх маніпуляцій двигун зміг видавати близько 770 к.с. Швидше за все, такої прибавки в потужності вдалося добитися завдяки установці нового приводного нагнітача, перенастроювання блоку управління двигуном, а також установці нової випускної системи. Крім того, фахівці ательє Renntech попрацювали над підвіскою суперкара. Наживо машину покажуть в рамках майбутнього тюнінг-шоу SEMA.