Дводверному спорткару Mercedes SLC AMG німці дали зелене світло

mercedes slc amgРоберт Есенов, drive.ru

Суперкар Mercedes SLS AMG - гідний продукт з винятковим зовнішнім виглядом, високотехнологічної начинкою на чолі з могутнім атмосферним мотором V8 і чудовими динамічними характеристиками. І продається купе непогано (в США з січня по жовтень 2011 року розійшлося 467 машин). Так чому б не розвинути успіх, випустивши на базі «ес-ел-еса» спортивну дводверку поменше. Судячи зі слів наших колег з видання Car, через кілька років такий автомобіль в Штутгарті зроблять. Ім'я майбутньої новинки - Mercedes SLC AMG.

Компактний задньопривідний автомобіль, який носить заводський індекс R190, отримає цілісно-алюмінієву просторову раму кузова із зовнішніми панелями з «крилатого металу». З високоміцної сталі зроблять лише підсилювач рамки лобового скла і, швидше за все, підрамники двохважельних підвісок. За неофіційною інформацією, покупцям запропонують два типи шасі - з пасивними або електроннокерованими амортизаторами. А ось гальмівні механізми будуть з чавунними дисками - ніякої карбонокераміки. 

mercedes-benz sls amg

Колись уже ходили чутки, що в Штутгарті готують молодшого "брата" суперкара Mercedes SLS AMG. Тоді новинці пророчили різні мотори - від «бітурбошестірки» до атмосферної «вісімки» робочим об'ємом 5,4 л. У підсумку, як кажуть британські журналісти, спереду, але в межі бази, встановлять двигун V8 4.0 нового покоління. У нього будуть безпосереднє уприскування, два турбонагнітача і, імовірно, механізм відключення половини циліндрів, як у аналогічного агрегату Audi. Загалом, з інтересом подивимося, що інженери Мерседеса придумають, щоб не вийти за жорсткі екорамки.