Два нових SLS AMG: злий і добрий

Компанія Mercedes-Benz розробляє пару нових модифікацій свого суперкара SLS AMG. Автомобілі стануть буквально антиподами - один з них буде занадто добрий і хороший для суперкара (він навіть пересуватися зможе безшумно!), а другий виявиться справжнім агресором без будь-яких компромісів.

mercedes-benz sls amg black series

Темна сторона сили «трьохпроменевих» зазвичай представлена моделями з відповідною припискою до імені - Black Series. Тепер «Чорна серія» поповниться і представником моделі SLS AMG. Така модифікація вже тестується мерседесівцями і була помічена фотошпигунами в захисному камуфляжі.

mercedes-benz sls amg black series

Головне в ній - збільшена з 571 до 650 кінських сил потужність високооборотного атмосферного V8 об'ємом 6,2 літра. Під стать потужності, що виросла будуть збільшені гальма і перероблені шасі. Із зовнішніх відмінностей навіть під камуфляжем видно збільшені повітрозабірники спереду і розширені колісні арки, в яких розміщуються більш широкі колеса. Крім того, в салоні хардкорних версії SLS помічений каркас безпеки.

mercedes-benz sls amg black series

Автомобіль буде представлений публіці в кінці наступного року і з'явиться у продажу на початку 2013. Ціна очікується на рівні 260 тисяч євро в Німеччині. Це при тому, що стандартне купе там варте від 187 тисяч євро! Ця модифікація стане вже третьою в лінійці дорожніх SLS AMG після купе і родстера. І четвертою, якщо рахувати гоночний болід SLS AMG GT3.

mercedes-benz sls amg e-cell

Але в процесі нарощування м'язів своєму суперкару, компанія Mercedes-Benz не забуває і про «зелені» тенденції в автомобілебудуванні. Майже одночасно з «Чорної серією» буде готова серійна версія повністю електричного суперкара. І це буде перший продукт AMG, що приводиться в рух електрикою!

mercedes-benz sls amg e-cell

Офіційних подробиць про SLS AMG E-Cell поки немає, але відомо, що автомобіль буде мати повний привід, реалізований через окремий електродвигун для кожного колеса. Саме тому відділення AMG обіцяє неймовірну керованість електрокупе.

Джерело: auto.mail.ru