Новий родстер Mercedes SL майже весь буде складатися з алюмінію

mercedes-benz slРоберт Есенов, drive.ru

Інженерам компанії Mercedes-Benz не позаздриш. Нинішній родстер SL настільки старий, що наступник повинен бути значно краще попередника по всіх фронтах. І не в останню чергу в тому, що стосується економічності і рівня викидів вуглекислого газу. Інформацією про виконану роботу німці поділяться з громадськістю вже в січні 2012 року в Детройті, але нашим колегам з видання Auto Motor und Sport стали відомі деякі подробиці про прийдешню модель Mercedes SL нового покоління.

Головна звістка - новий родстер буде майже повністю складатися з алюмінію. Якщо раніше з «крилатого» металу робили капот, передні крила, двері, дах, задню підвіску і деякі елементи силової структури, то у новинки з алюмінію зроблять не тільки зовнішні панелі (виняток - кришка багажника, виконана зі спеціального пластика), але і всі елементи силової конструкції. До слова, боковини, більшість елементів в задній частині кузова, верхня частина моторного щита є з листового алюмінію, а лонжерони, панелі підлоги, пороги, підсилювачі підлоги багажника зроблені з екструдованого алюмінію. Сталь присутня тільки в одному місці - з неї складається рамка лобового скла.

mercedes-benz sl

Німці приготують разом з родстером і нове оснащення. Перша опція - система Magic Vision Control, що представляє собою склоочисники, що обігріваються, з безліччю отворів, розташованих прямо на корпусі двірника. Друга - аудіосистема зі спеціальним динаміком, який використовує порожнечі алюмінієвої структури в передній частині кузова в якості резонансної камери. Це повинно додати «басів» в салоні.

Кузов нової дводверки Mercedes SL важить 254 кг (у суперкара Mercedes SLS AMG - 241 кг), що дозволить зменшити споряджену масу автомобіля в цілому в середньому на 140 кг. Приємна обставина, враховуючи те, що наступник стане помітно потужніше. Так, модифікація SL 500 отримає новий бітурбомотор V8 4.7, в активі якого буде 435 сил і 700 Н•м. Безумовно, німецька преса пророкує появу 306-сильною «шістки» 3.5 під капотом, а також 571-сильною «бітурбовісімки» 5.5 для версії SL 63 AMG. А ось модифікації SL 600 місця в гамі, швидше за все, не знайдеться.