Новий Mercedes C-Класу: перша інформація

У 2014 році компанія Daimler випустить нове покоління Mercedes-Benz C-класу. Автомобіль виросте в розмірах у порівнянні з попередником і буде виконаний у новому фірмовому стилі компанії, повідомляє видання L'Automobile.

Зовнішність Mercedes-Benz C-Класу зазнає істотних змін. Колишні грані нікуди не подінуться, однак форми автомобіля стануть більш обтічними. Передня частина новинки буде виконана в новому корпоративному стилі та отримає багато спільного з вже показаними A-і B-Класом. У задній частині седана творці оновлять ліхтарі, а об'єм багажника збільшиться. Нижче пропонуємо вашій увазі зображення, виконані художником французького видання.

Тизер Mercedes-Benz C-Class W205

У технічному плані модель також очікують зміни. Перш за все, Mercedes-Benz C-Класу отримає нову платформу, завдяки якій седан стане більше на 10 см і досягне в довжину 4,7 метра. Колісна база збільшиться на 8 см в довжину і на 4 см в ширину. Це дозволить розвести новий С-Клас і модель CLA, вихід якої запланований на 2013 рік.

Тизер Mercedes-Benz C-Class W205

Що ж стосується силових установок нового C-класу, то головною новиною стане дизельний агрегат потужністю 180 к.с., розроблений Daimler і Renault. Цей мотор буде доступний з самого початку продажів автомобіля, а через рік до нього приєднаються ще два бензинових двигуна об'ємом 1,6 і 1,8 л, також створених двома компаніями. Про інших силових установках поки не повідомляється, зате відомо, що в продажу буде і гібридна версія седана.

Нарешті, «цешка» нового покоління отримає нову систему круїз-контролю, систему автоматичного гальмування, нову навігаційну систему з сенсорним дисплеєм і інші опції.

Джерело: auto.mail.ru