Новий Mercedes S-класу залишиться на піку прогресу

 

Кожне нове покоління Мерседеса S-класу чекають із завмиранням серця. Представницька модель із трипроменевою зіркою в різні часи завжди перебувала на вістрі прогресу. Саме на S-класі дебютували такі речі, як система динамічної стабілізації, технологія превентивної безпеки Pre-Safe і ремені безпеки з преднатяжителями, і ще опції: адаптивний круїз-контроль з функцією stop & go, активна вентиляція сидінь і безключевий доступ в салон. А чим німці нас здивують у наступному році, коли дебютує новий Mercedes S-класу?

Mercedes-Benz S-Class (W222)

 У список оснащення потраплять системи стеження за втомою водія, утримання автомобіля в смузі, надувні ремені безпеки для задніх пасажирів.

Mercedes-Benz S-Class (W222)

Робота різних систем відпрацьовується на надпотужному симуляторі, який доповнений дванадцятиметровою рейкою для імітації поздовжніх і поперечних прискорень.

Почнемо з малого. Грядущий седан взагалі не буде оснащуватися лампами - вся оптика буде світлодіодною, починаючи з базової комплектації. А в якості опції будуть доступні системи інтелектуального управління ближнім і дальнім світлом - Intelligent Light System і Adaptive Highbeam Assist PLUS. Варто відзначити, на моделі дебютують розумні стоп-сигнали: їх яскравість буде автоматично налаштовуватися в залежності від часу доби, погоди і умов руху. Наприклад, вночі та під час зупинки на світлофорі яскравість буде збавляє.

Mercedes-Benz S-Class (W222)

Радарний круїз-контроль, доповнений функцією Steering Assist, тепер може не тільки розганяти й гальмувати автомобіль, але й утримувати його в рамках смуги. Фраза «Приїхати додому на автопілоті» знайде незабаром новий сенс.

Як завжди, багатий список систем активної безпеки. Технологія екстреного гальмування BAS Plus доповнена функцією Cross-Traffic Assist, що допомагає автомобілю бачити транспорт, що наближається на перехрестях і пішоходів і автоматично гальмувати (прогнозоване зниження аварійності - на 27%). Також розширилися повноваження системи превентивної безпеки. Наприклад, Pre-Safe Brake допомагає зупинити автомобіль на швидкостях до 50 км/год при виявленні пішохода перед машиною, а Pre-Safe Plus готує седан до зіткнення ззаду, допомагаючи зупинити автомобіль після першого удару.

Роберт Есенов, www.drive.ru