Марка Maybach припинить своє існування

Компанія Daimler прийняла рішення припинити розробку будь-яких автомобілів під брендом Maybach. Причинами такого рішення стали низький попит на автомобілі Maybach і той факт, що прийдешній Mercedes-Benz S-класу буде настільки крутий, що легко замінить Maybach. Торік у світі продали всього 157 автомобілів німецької преміум-марки. Для порівняння: марка Rolls-Royce, що належить BMW реалізувала 2711 машин! Ліквідація Maybach, безумовно, потішить компанію BMW, але засмутить Aston Martin, яку німці збиралися залучити для розробки наступної моделі Maybach.

maybach

Щоб стати гідною заміною Maybach, наступний Mercedes S-класу буде опціонально оснащуватися всім можливим обладнанням автомобілів вищого класу, пропонуватися в більшій кількості варіантів колісної бази (купе, звичайна і довга база, 6-метровий «наддовгих» варіант і лімузин Pullman довжиною 6,8 метра) і оздоблюватися матеріалами на рівні найрозкішніших конкурентів сегмента люксових седанів.

maybach

Нагадаємо, що марка Maybach була заснована колишнім технічним директором компанії Daimler Вільгельмом Майбахом в 1909 році і виробляла автомобілі з 1919 до 1940 року. Пізніше бренд був куплений концерном Daimler в 1960 році і відроджений в 1997. Фактично єдиною моделлю, яка була серійно зроблена за ці роки і надходила в масовий продаж в різних варіантах, став седан 2002 року в виконаннях 57 і 62. Друга версія являє собою довгу версію першої.

Джерело: auto.mail.ru