Mercedes-Benz GL 2013

До появи нового покоління позашляховика Mercedes-Benz GL часу ще більш ніж достатньо. Тим не менш, педантичні німці вже зараз проводять дорожні випробування свого автомобіля. По всій видимості, для того, щоб він вийшов особливо хорошим.

mercedes-benz gl 2013

Нова порція шпигунських фотографій прийдешньої генерації GL-класу прояснила велику кількість нових подробиць щодо автомобіля. Передня частина змінилася не сильно. Основні нововведення торкнулися решітки радіатора, яку перетинають дві поздовжні ламелі, а якраз між ними розташувався великий круг, який хоч і прихований камуфляжної плівкою, але очевидно включає в себе легендарну трипроменеву зірку. Хоча за кожухами насилу проглядається бампер, форма його злегка змінилася, а області над нішами для протитуманних ліхтарів прикрашають світлодіодні ходові вогні.

Кілька оновлень отримала і корма Mercedes-Benz GL 2013. Зокрема, обводи фар стали трохи менш грубими за рахунок згладжених кутів і чітко виділяється спойлер на кромці кришки багажного відсіку. Про зміни архітектури заднього бампера говорити складно через велику кількість конспіруючої плівки.

Про технічну сторону позашляховика нічого не повідомляється. Очікується, що як і колишнє покоління, новий GL розділить платформу з молодшим ML. Теж саме, швидше за все, торкнеться і двигунів.

Джерело: autoevolution.com