Smart перетворили у вантажівку

На Детройтському автосалоні в січні Smart покаже незвичайний прототип своєї малолітражки, що отримав кузов "пікап". Ні, представники компанії поки не пропонують нам возити на мініатюрній машинці мішки з картоплею. Ілюстрації, що публікуються, все наочно пояснюють: це машина для любителів активного відпочинку, в кузов поміщаються два велосипеди. Треба сказати, що в звичайний Smart ForTwo навіть один не впихнеш при всьому бажанні.

концепт у кузові smart пікап

Цікаво, що за габаритами практична версія Смарта майже так само мініатюрна, як і базова модель. Хоча довжина все ж виросла на 8,5 см.

концепт у кузові smart пікап

Концепткар названий Smart For-us, що можна перекласти як «для нас». Хоча, можливо, творці машини натякають, що ця версія «for US» - для Сполучених Штатів, де так люблять пікапи.

концепт у кузові smart пікап

Під капотом - 75-сильний електромотор, здатний розігнати машинку до 120 км/год. Силовий агрегат - вже не концепт, а майже готова до запуску в серію розробка. Навесні електричний Smart ForTwo з'явиться у продажу. Мова, звичайно, йде про традиційний кузов. Відомо, що Smart планує розширювати гаму кузовів, але конкретних планів з випуску пікапа поки немає.

Джерело: auto.mail.ru