Папарацці підловили майже оголений позашляховик Mercedes ML

шпигунські зображення mercedes-benz ml-class Анастасия Королькова, drive.ru

Нинішнє покоління Мерседеса ML випускається вже давно. Звичайно, автомобіль піддавали рестайлінгу, але всі фанати марки чекали появи нової генерації. Ще в 2009-му німці анонсували випуск третього покоління позашляховика до 2011 року. Потім плани трохи скорегували, і в підсумку новинку ми чекаємо на початку 2012 року. І ось вже більше двох років шпигуни полюють за світлинами майбутнього автомобіля. На цей раз їм, схоже, посміхнулася вдача.

Папарацці зняли новий Mercedes ML практично без камуфляжу. Найбільше закритий перед, однак це не заважає скласти загальне враження про силуеті. Третє покоління позашляховика стало сухорлявим, передні і задні свеси зменшилися, що візуально робить машину більш легкої і спортивної. Вже зараз з упевненістю можна сказати, що автомобілю дісталася абсолютно нова головна і задня оптика.

шпигунські зображення mercedes-benz ml-class

Зміни торкнулися і інтер'єру позашляховика. Важіль КПП, як і раніше на рульовій колонці, а ось на центральному тунелі з'явилася шайба контролера Command. В оздобленні тепер буде використано більше дерева. 

Нових технічних подробиць поки немає, мабуть, вони з'являться ближче до прем'єри, яка вже не за горами. Нагадаємо, що, за чутками, на озброєння моделі поставлять нові мотори: V6 3.0 CDI (265 к.с.), V6 3.5 (306), V8 4.6 (435) і для версії AMG - V8 5.5 (544). Також не виключається ймовірність появи гібридної модифікації позашляховика.

шпигунські зображення mercedes-benz ml-class