До електромобіля будуть пристібати акумулятори на колесах

Швейцарці з компанії Rinspeed - відомі автомобільні фантазери. До Женевського автосалону 2012 року вони придумали просте і витончене рішення у вигляді додаткової «енергокомірки» до електричного сітікару Smart ForTwo. Концепт називається Dock+Go і робить міський компакт придатним для поїздок більш тривалих, ніж до офісу і назад.

smart fortwo

 

Розробка являє собою додатковий двоколісний «візок», який «пристібається» до корми Смарта. Він виконаний в аналогічному хвостовій частині автомобільчика дизайні і грає роль одночасно додаткового вантажного відсіку і другого двигуна. Що стосується багажника, Rinspeed пропонує зробити його з підігрівом (не інакше, як для доставки піци у віддалені райони міста) або охолодженням (наприклад, для створення серйозного запасу прохолодних напоїв в подорожі).

smart fortwo

У причепі може бути розміщений або додатковий акумулятор для електромотора, або установка на паливних елементах, або ... додатковий двигун внутрішнього згоряння з власним бензобаком. Тобто електромобіль перетворюється на гібрид!

smart fortwo

Ще одне цікаве рішення - традиційно улюблені фірмою Rinspeed сонячні батареї на даху «док-станції» - вони заряджають акумулятор електромобіля. У Rinspeed заявляють, що готові зробити подібний «аксесуар» практично для будь-якого автомобіля.

Джерело:  auto.mail.ru