Wheelsandmore створили епохальний Mercedes

Деякі кузовні ательє можуть не з'являтися в заголовках ресурсів багато місяців, генеруючи інформаційний привід, працюючи над проектом. Однак у той момент, коли компанія дає про себе знати, вона представляє щось таке, від чого щелепи, що впали на підлогу, повернуться в початковий стан ще не скоро.

mclaren mercedes slr 722 wheelsandmore

Так стало і у випадку з німецькою компанією Wheelsandmore, яка на деякий час зникла з поля зору автомобільної громадськості. Однак вони поспішають повернутися, щоб представити, буквально, епохальну (назва проекту "Epochal") програму з поліпшення автомобіля McLaren Mercedes SLR 722. Досить складно створити відповідний пакет для такого ексклюзивного авто, однак німці досить успішно впоралися із завданням.

Вуглепластиковий кузов McLaren знайшов досить гармонійне доповнення у вигляді набору зроблених вручну двадцятидюймових дисків, взутих у шини Dunlop. Що стосується салону, то відчуття розкоші продовжує справляти високоякісна шкіра з великою кількістю алькантари і карбону. Що стосується двигуна, то майстри Wheelsandmore адаптували програмне забезпечення для восьмициліндрового 5.5-літра двигуна, також встановивши нову систему випуску і керований з пульта глушник. Таким чином, і без того вражаючу потужність в 650 к.с. вдалося збільшити до 727 кінських сил з подальшим наміром отримати всі 800.

Джерело: topspeed.com