Президентський Mercedes: перші малюнки

Ми вже повідомляли, що марка Maybach скоро припинить своє існування - попит на ці моделі виявився занадто низьким, а витрати на створення моделей надмірно великі. Проте йти з ринку машин класу «супер-преміум» в концерні Daimler не хочуть. Саме тому на базі нового покоління Mercedes-Benz S-класу передбачається розпочати випуск не тільки машин з так званою «короткою» і «довгою» колісною базою, а й з наддовгою базою. Мало того, з'явиться і величезний лімузин!

mercedes-benz s 600 pullman

Німецькому журналу AutoBild стали відомі перші подробиці про лімузин. Очікується, що довжина S 600 Pullman складе близько 6,5 м, і зовні він буде досить сильно відрізнятися від стандартних S-класів - дизайнери хочуть зробити так, щоб новий автомобіль нагадував покупцям старий 600 Pullman 60-х років минулого століття, який по праву вважався одним із самих розкішних автомобілів того часу.

За рівнем своєї розкоші новий S 600 Pullman обжене не тільки свого попередника, але й нинішні Maybach. У цій машині буде все, що тільки можна собі уявити: регульовані у всіх напрямках задні крісла з функцією масажу, доступ в інтернет, холодильник з келихами для шампанського і багато іншого. Крім того, спочатку німці будуть продавати як «звичайні» S 600 Pullman, так і броньовані варіанти.

Джерело: auto.mail.ru