Надбанням публіки стала інформація про новий родстере Mercedes SL

mercedes-benz slРоберт Есенов, drive.ru

У листопаді 2011 року офіційні дилери компанії Mercedes-Benz по всьому світу перестали приймати замовлення на родстер SL серії R230 - ера однією з найбільш довгограючих моделей зі Штутгарта підійшла до кінця. Десять років виробництва на заводах в Бремені і Сантьяго-Тьянгістенко, майже 170 тисяч проданих автомобілів... Скоро місце на складальних підприємствах займе відкрита дводверка нового покоління, дебют якої намічений на січень 2012 року. Однак технічна інформація вже потрапила в Мережу за неофіційними каналами.

Ми вже в курсі, що найважливішим нововведенням Мерседеса SL серії R231 є майже повністю алюмінієвий кузов. Силова конструкція на 89% виконана з «крилатого» металу, важить вона 254 кг (на 100 кг менше «тіла» попередника), а жорсткість кузова при піднятому верху становить 19 400 Н•м/градус. Не з алюмінію німці зробили задню частину панелі підлоги багажника (вона з магнієвого сплаву), а також рамку лобового скла, петлі дверей, каркас складного даху та кришки багажника, які виконані зі сталі.

mercedes-benz sl

Дводверка Mercedes SL 350 розганяється до 100 км/год через 5,9 с після старту, а SL 500 - за 4,7 с. Максимальна швидкість обох версій обмежена 250 км/год.

За непідтвердженими німцями даними, довжина кузова родстера Mercedes SL дорівнює 4,58 м, а його ширина - 1,88 м. Для порівняння, аналогічні показники попередника становили 4,56 і 1,82 м відповідно. Підвіски у новинки - двохважельна спереду і ззаду багатоважыльна. За замовчуванням у список оснащення дводверки увійдуть електроннокеровані амортизатори. Споряджена маса автомобіля в порівнянні з машиною минулої генерації зменшилася на 140 кг. Так, Mercedes SL 350 важить 1685 кг, а SL 500 - на 100 кг більше.

mercedes-benz sl

Інтер'єр спрацьований у стилі супекара Mercedes SLS AMG і родстера Mercedes SLK. У списку оснащення - мультимедійний комплекс з виходом в Інтернет, DVD-програвачем та навігацією, мультиконтурні крісла з примусовою вентиляцією, біксенонові фари з інтелектуальним управлінням. На замовлення можна обшити натуральною шкірою майже всі внутрішні панелі.

Спочатку в гамі модифікацій буде дві версії - SL 350 і SL 500. Першій творці відрядили атмосферний шестициліндровий двигун робочим об'ємом 3,5 л. Агрегат оснащений безпосереднім уприскуванням третього покоління, багаторазовим запалюванням протягом одного циклу і чотириступінчастою зміною геометрії впускного тракту. Віддача - 306 к.с. і 370 Н•м. Друге виконання - теж з бензиновим двигуном з прямим уприскуванням палива, але циліндрів у нього вісім, і присутні два турбокомпресора. «Вісімка» 4.7 з фазообертачами на впуску і випуску розвиває 435 сил і 700 ньютон-метрів.

mercedes-benz sl

Європейські та північноамериканські продажі родстера нового покоління повинні початися навесні 2012 року.

Незалежно від модифікації Mercedes SL буде комплектуватися тільки модернізованим семиступінчастим "автоматом" з гідротрансформатором, що більш швидко блокується і додатковим електронасосом в гідросистемі, дозволяє оснастити родстер технологією start/stop. Світова прем'єра родстера намічена на січневе мотор-шоу NAIAS у Детройті 2012 року. Ціни в Німеччині очікуються наступні: 93534 євро за версію SL 350 і 117 096 євро за SL 500. Попередник трохи дешевше - 89 250 і 112 812 євро відповідно.