Інсайдери з'ясували нові подробиці про купе Mercedes SLS AMG Black Series

mercedes-benz sls amg black seriesРоберт Есенов, drive.ru

Cуперкар Mercedes SL 65 AMG Black Series - можливо, самий божевільний автомобіль з трипроменевою зіркою на гратах радіатора. Інженерні гуру з Аффальтербаха обдарували модель закритим вуглепластиковим кузовом, меншою на 250 кг в порівнянні з донорським родстером спорядженої масою і доведеним до 670 сил і 1000 Н • м шестилітровим бітурбомотором V12. Навіть прийдешній Mercedes SLS AMG Black Series, який все ще проходить дорожні випробування, не затьмарить «шістдесят п'ятий». Хоча робота з «ес-ел-есом» з «Чорної серії" ведеться серйозна.

Так, у німецьку пресу просочилася деяка технічна інформація. Наприклад, атмосферне восьмициліндровий мотор робочим об'ємом 6,2 л отримає оригінальну програму управління, допрацьовані системи упорскування і випуску, більш продуктивний впускний колектор і посилені поршні, шатуни і колінвал. Потужність агрегату підскочить з 571 сили до 650 «коней». Час розгону до сотні буде прагнути до 3,5 с, тоді як стандартний Mercedes SLS AMG робить це за 3,8 с.

mercedes-benz sls amg black series

У гамі модифікацій суперкара Mercedes SLS AMG Black Series буде не тільки купе, але і родстер. Обидва - з розширеними кузовами і здатністю розвивати імовірно понад 320 км/год. Авто у версії Black Series дочекаються пружин, що переналаштовуються і активних амортизаторів, а також більш потужних гальмівних механізмів з шестипоршневими супортами.

Конструкція кузова і зовнішні панелі у початкової моделі і так зроблені з алюмінію (маса кузова - 241 кг), а у модифікації Black Series велика частина оперення буде виконана з вуглепластика. Загальну масу допоможуть скоротити також ковані колісні диски, полегшені матеріали обробки салону і карбонокерамічні гальма, за які не потрібно буде доплачувати. Купе Mercedes SLS AMG з приставкою Black Series вийде на ринок на початку 2013 року. Можлива ціна в Німеччині - 260 тисяч євро. Нині базовий SLS AMG оцінюється у себе на батьківщині в 186 830 євро.