У Детройт німці привезуть пару гібридних седанів Mercedes E-класу

mercedes-benz e300 bluetec hybridАнастасия Королькова, drive.ru

Поставлена на чільне місце економічність автомобілів підштовхує виробників розвивати тему гібридних машин і електрокарів. Не так давно, а саме на автошоу в Токіо, баварці нарешті представили серійний варіант двоякорухомого седана BMW 5 ActiveHybrid. Продажі новинки почнуться вже на початку наступного року. Свою відповідь повинні були дати штутгартці. Довго тягнути не стали. На майбутнє в січні мотор-шоу в Детройті компанія Mercedes привезе два гібридних седана E-класу.

Німці підготували одразу два варіанти двоякорухомої «єшки». В основі першої лежить дизель-гібридна силова установка, що складається з чотирициліндрового турбодизеля 2.1 потужністю 204 к.с. і електромотора (27 сил). Автомобіль зможе пересуватися на одній електротязі зі швидкістю до 60 км/год. З нуля до 100 км/год гібридна чотиридверка зможе розганятися за 7,5 с, а максимальна швидкість буде обмежена електронікою на позначці 240 км/год.

Викиди вуглекислого газу дизель-гібридного E-класу дорівнюють 109 г/км. Зазначимо, що цей показник у седана BMW 5 ActiveHybrid на 40 г/км вище.

bmw 5 activehybrid

Головний конкурент двоякорухомих «Єшки» - седан BMW 5 ActiveHybrid. За технічними характеристиками гідну відповідь гібридній «п'ятірці» повинна дати версія E-класу з бензиновим V6 3.5.

Компанію дизель-гібридному седану складе і версія E-класу з бензиновим мотором V6 3.5, який працює в парі з тим же електромотором. Ця версія двоякорухомої чотиридверки буде продаватися тільки на території Сполучених Штатів. Докладної технічної інформації про неї поки немає. Точні терміни старту продажів жодної з версій не називаються, як, втім, і ціна на автомобілі.