Прототип нового Mercedes-Benz A-класу перейшов на літній "камуфляж"

mercedes-benz new a-classТестовий екземпляр Mercedes-Benz A-класу наступного покоління, протягом усього року використав пластиковий чорний захист, відмовився від "шкаралупи" на користь традиційного матерчатого "камуфляжу".

Завдяки новому "фасону" спецзахисту автолюбителі отримали можливість вперше побачити обриси решітки радіатора, заднього бампера, оцінити форму задніх світлодіодних ліхтарів. На знімках також видно частина товарної головної оптики, овальні патрубки вихлопної системи, корпуси зовнішніх дзеркал і колісні диски нового хетчбека Mercedes-Benz A-класу.

Самому доступному автомобілю продуктової лінійки Mercedes-Benz мотори дістануться від компактвена B-класу, з яким п'ятидверний хетчбек ділить передньопривідну платформу. У гамму двигунів увійдуть п'ять бензинових агрегатів потужністю від 109 до 204 к.с. і чотири дизеля, що розвивають від 122 до 204 к.с. Німецька компанія випустить і "заряджений" варіант з 4-циліндровим турбованим мотором об'ємом 2.0 літра і потужністю 325 к.с. Тяга буде йти на всі чотири колеса через роботизовану коробку передач.

Початкова вартість п'ятидверного автомобіля Mercedes-Benz A-класу складе трохи менше $ 30 000.

Джерело: kolesa.ru