Smart побудував вантажівку

На автосалоні в Детройті Smart показав свій черговий концепт під назвою For-us. Ця модель являє собою по суті ... вантажівку. Точніше, пікап.

smart for-us

Незважаючи на своє призначення, автомобіль вийшов не дуже-то великим. Його довжина всього 3547 мм - це, звичайно, більше звичайного Smart ForTwo (складно бути менше цієї двомісної машинки), але при цьому пікап виявився набагато компактніші того ж Mini.

smart for-us

Привід у Smart For-us поки що тільки на одну вісь, але представники компанії вже заявили, що вони хочуть побудувати повнопривідну машину - передні колеса в цьому випадку отримають енергію від додаткових електродвигунів. Хоча і «головний» мотор тут теж електричний, потужністю 75 к.с. (акумуляторів повинно вистачати на 100 км шляху).

smart for-us

Концепт має багато цікавих «наворотів». Наприклад, навантажувальна платформа автомобіля може висуватися за допомогою електроприводів, що дозволяє у разі потреби збільшити вантажний відсік до 900 мм. Завдяки цьому, до речі, в Smart For-us поміщається парочка велосипедів.

smart for-us

Чи піде подібна модель у серійне виробництво? Навряд чи. Проте абсолютно очевидно, що Smart починає готувати публіку до появи нової, більш великої моделі, яка буде мати вже два ряди крісел.

Джерело: auto.mail.ru