Суперкар Mercedes SLS стане чотирьохдверним

У Мережі з'явилося перше зображення нової моделі Мерседеса, яке, як стверджується, передано німецькою компанією в патентне бюро. Як видно на картинці, суперкар SLS буде сильно розтягнутий в довжину, в салоні з'явиться другий ряд сидінь, а кузов стане чотирьохдверним.

 

Примітно, що конструкторам вдалося зберегти оригінальний механізм відкривання передніх дверей - «крило чайки». При цьому центральної стійки у кузова немає, а задні мініатюрні двері відкриваються проти ходу.

Хоча офіційного підтвердження того, що Mercedes справді готує подібну модель до виробництва, поки не надійшло, поява надшвидкісного «чотирьохдверного купе» в гамі німецької марки виглядає логічним. Цей напрям зараз активно освоюють багато люксових марок. Мерседесівськая розробка, ймовірно, буде ближче всього до Aston Martin Rapide.

Розширення гами дводверних модифікацій Mercedes SLS тим часом йде своєю чергою. На даний момент виготовляються версії «купе» і «родстер». Наступного року з'явиться електричний SLS AMG E-Cell. Також запланована екстремальна модифікація Black Series.

Джерело: auto.mail.ru