«Каблучок» Mercedes Citan: перші фото

Поки уявлення про майбутнє комерційної моделі Mercedes, що розробляється у співпраці з Renault-Nissan, ми могли скласти лише за ескізами, і ось, нарешті, ми отримали перші шпигунські кадри.

mercedes-benz citan

Mercedes-Benz Citan

По знімках машини в камуфляжі складно судити про дизайн, але ентузіасти вже змоделювали зображення остаточного варіанту зовнішності майбутньої новинки. Треба сказати, тут багато спільного з Renault Kangoo.

Mercedes-Benz Citan

Німці планують підкорювати ринок комерційних автомобілів різними варіантами свого «каблучка». Citan буде пропонуватися в пасажирському, вантажному та вантажно-пасажирському виконанні, а крім того, з'явиться довгобазна версія.

Mercedes-Benz Citan

На думку творців, новинка підкупить клієнтів якістю збірки і низькими експлуатаційними витратами. Більш того, нарівні з економічними дизельними агрегатами і газовими двигунами, а також моторами з технологією BlueEFFICIENCY, планується запустити в серію повністю електричний Citan. Якщо все піде за наміченим планом, Mercedes-Benz збирається завоювати 5% європейського ринку комерційних фургонів вже через два роки після старту випуску. Продажі новинки почнуться в кінці 2012 року.