Стали відомі всі подробиці про нове покоління Mercedes GL

Mercedes-Benz New GL

Інформацію про нове покоління позашляховика Mercedes GL німці не вберегли до офіційної прем'єри. Раніше терміну в "Мережу" потрапили фотографії автомобіля. Із зображень стало зрозуміло, що в компанії Mercedes серйозно попрацювали над величезним "пройдисвітом" - автомобілю дістався сильно змінений зовнішній вигляд, а інтер'єр - так взагалі новий. Але одних картинок було, звичайно ж, недостатньо, адже позашляховик піддався модернізації і з технічної точки зору. Яких саме, стало відомо тільки зараз.

Mercedes-Benz New GL

В якості опції доступні пневмопідвіска, а також пакети безпеки, що включають в себе камеру заднього виду, систему стеження за смугою руху та контроль мертвих зон.

На що варто насамперед звернути увагу - нове покоління позашляховика Mercedes GL в порівнянні з попередником підросло: тепер габаритні розміри моделі складають 5120 мм у довжину, 2141 завширшки й 1850 у висоту. Колісна база повнопривідника при цьому залишилася колишньою.

Mercedes-Benz New GL

З нуля до 97 км/год найпотужніший повнопривідник Mercedes GL 550 зможе розганятися всього за 5,5 с.

Крім того, автомобіль схуд аж на 100 кілограмів. Зниження ваги німці добилися тим, що елементи підвіски, крила і капот тепер виконані з алюмінію. Крім цього позашляховик скинув вагу завдяки новому лобовому склу, електропідсилювачу керма, а також магнієвим кріпленням передньої панелі.

Mercedes-Benz New GL

Безсумнівна перевага новинки перед попередником - інтер'єр, який зазнав істотних змін.

Що стосується моторної гами, то вона буде складатися з двох двигунів - бензинового твін-турбо об'ємом 4,7 л і трилітрового дизеля V6. Перший в модифікації GL 450 видає 362 к.с., у версії GL 550 - 429 сил. Мотор на важкому паливі може похвалитися потужністю в 240 «конячок». Продажі нового покоління позашляховика Mercedes GL почнуться в США восени цього року.

Анастасия Королькова, drive.ru