Mercedes CLA: діамантова колісниця

З кожним роком мерседесівські дизайнери наважуються на все більш сміливі експерименти, і представлений на Пекінському автосалоні прототип майбутнього Mercedes CLA є, напевно, чемпіоном по химерності серед німецьких машин. Взяти хоча б грати радіатора з ілюзією розсипу дорогоцінних каменів. У якоїсь іншої марки подібний дизайнерський хід виглядав би, може, як позбавлена смаку розкіш, але німцям вдалося зберегти гармонію.

Mercedes-Benz CLA (CSC)

Mercedes-Benz CLA (CSC)

Представлена машина названа Concept Style Coupe, тобто, перед нами ще не серійний варіант, і, цілком можливо, від якихось незвичайних рішень німці потім відмовляться, але загальний стиль майбутньої моделі залишиться саме таким. Мабуть, новинка претендує на роль одного з найефектніших автомобілів в світовому автопромі.

Mercedes-Benz CLA (CSC)

Чого варті одні лише фари! Всередині них розміщені червоні «зіниці», які спалахують як габаритні вогні під час стоянки.

Mercedes-Benz CLA (CSC)

В мерседесівській ієрархії CLA стане «молодшим братом» чотирьохдверного «купе» CLS. При габаритах 4637 × 1891 × 1398 мм майбутню машину можна вважати аналогом Audi A5 Sportback з тією різницею, що показана в Китаї модель є седаном, а Audi - хетчбек. Їх ріднить специфічна «комплекція тіла»: на шкоду практичності дах сильно занижений, але завдяки цьому автомобіль справді нагадує спорткупе.

Mercedes-Benz CLA (CSC)

Про технічні характеристики поки повідомляється лише те, що модель отримає повнопривідну трансмісію і новий чотирициліндровий мотор потужністю 211 к.с.

Mercedes-Benz CLA (CSC)

На стенді Пекінського автосалону двері автомобіля були замкнені, але крізь напівпрозорі скла можна було розглянути, що інтер'єр вже повністю опрацьований, і це говорить про те, що модель близька до запуску в серію.

Джерело: auto.mail.ru