Універсал Mercedes CLA Shooting Brake з'явиться в 2014 році

За відсутності офіційної інформації інсайдери продовжують радувати нас подробицями про майбутні моделі Mercedes-Benz. Зокрема, про автомобіль CLA Shooting Brake, візуально вирішену в дусі більшого універсалу CLS. Як неважко здогадатися, модель CLA Shooting Brake заснована на купеоподібному седані CLA, попередній вигляд якого представляв концепт CSC.

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

Він у свою чергу був скроєний на платформі MFA від компактвена B-класу. Чотирьохдверка CLA повинна з'явитися в серії в 2013 році. Під капотом у неї будуть бензинові та дизельні чотирициліндрові ДВЗ з віддачею від 109 до 211 к.с. Аналогічні мотори одержить і універсал, чий вихід в продаж намічений на 2014 рік. Але «сараю» передрікають також цікаву версію - CLA 45 AMG Shooting Brake. Прогнозований рівень ціни на стильну пятидверку CLA Shooting Brake становить 35 000 євро.

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

Всі звичайні варіанти CLA можуть бути оснащені як переднім, так і повним приводом, стверджують інсайдери.

AMG-варіант буде приводитися в рух новим дволітровим турбомотором потужністю близько 330 к.с. і з обертовим моментом 400-450 Н • м. Цей двигун, до речі, дебютує в 2013 році на «гарячому» хетч Mercedes A 45 AMG. Універсал CLA 45 AMG Shooting Brake буде повнопривідною машиною. «У базі» цей апарат одержить електронну систему стабілізації з декількома режимами роботи. Передбачувані коробки - семиступінчасті «автомат» або «робот» (точної інформації на цей рахунок немає). З місця до 100 км/год «гаряча» пятидверка повинна розганятися за 5-5,1 секунди. Максималку обмежать на рівні 250 км/год.

Mercedes-Benz CLA Shooting Brake

Передсерійний седан CLA Шпіонери днями зловили на звичайному шосе під Мангеймом. Камуфляж на машині не настільки серйозний, щоб не спробувати зіставити цей кадр з фотографіями концепт-кара, що став прообразом моделі, а також з рендером серійної чотирьохдверки (внизу).

Леонид Попов, drive.ru