Mercedes-Benz хетчбек Mercedes A 25 AMG дебютує в кінці 2012 року

mercedes-benz a25 amgРоберт Есенов, drive.ru

У найближчий рік-два компанія Mercedes-Benz влаштує феєрверк з новинок. Тільки одних щодо компактних моделей має з'явитися три штуки - Mercedes A-класу нового покоління, седан CLC і кросовер GLC. І як з'ясували наші колеги з британського видання Car, у всіх трьох моделей мають бути AMG-модифікації з числовим позначенням «25». На даний момент є деяка інформація тільки про «заряджений» хетчбек Mercedes A 25 AMG.

У Мерседесі A 25 AMG гармонійним чином мають ужитися активна підвіска, потужні гальмівні механізми з шестипоршневими супортами і система start/stop.

Посилаючись на власні джерела в штутгартській компанії, англійські журналісти кажуть, що топ-версія A-класу отримає дволітровий чотирициліндровий мотор з безпосереднім уприскуванням палива і турбокомпресором типу twin-scroll, як у звичайної модифікації. Але чарівники з Аффальтербаха доопрацюють конструкцію мотора, піднімуть тиск наддуву і інсталюють інший софт, що має підняти віддачу з 210 до 335 сил. Наприклад, трилітрова «бітурбошестірка» на дводверці BMW 1 M Coupe розвиває 340 «коней».

mercedes-benz b25 amg

На дорогах також був помічений і Mercedes B-класу в AMG-версії. Але британські журналісти чомусь пишуть, що Mercedes B 25 AMG у виробництво не піде.

І як така величезна сила буде реалізовуватися на дорозі? Адже Mercedes A-класу побудований на передньопривідній модульної платформі MFA. У пару з наддувною «четвіркою» прибудують семиступінчастий "робот" з двома зчепленнями, а тяга буде надходити на обидві осі через повнопривідну трансмісію з міжосьовим диференціалом Haldex. Цивільні модифікації хетчбека дебютують вже цієї весни на автосалоні в Женеві, а «заряджений» A 25 AMG з'явиться не раніше кінця 2012 року.