Новий Mercedes S-класу отримає модифікацію кабріолет

Mercedes S-класу (W221), що нині випускається вважається вже досить похилого віку автомобілем - машина побачила світ ще в жовтні 2005 року. І ні для кого не є секретом, що Daimler AG щосили працює над машиною наступного покоління (W222), закамуфльовані передсерійні прототипи якої вже неодноразово ловили в «приціл» своїх фотокамер автомобільні папарацці.

mercedes-benz ocean drive

Ще в минулому році стало відомо, що новий Mercedes S-класу стане флагманською моделлю Daimler AG, адже йому доведеться боротися не тільки з основними суперниками - Audi A8 і BMW 7 серії в преміальному F класі, - але і боротися з набагато більш серйозними противниками, такими, як Rolls-Royce Phantom і Bentley Mulsanne. Як відомо Maybach йде на спочинок, а на зміну йому йде довгобазна модифікація Mercedes S600 Pullman, яка і стане захищати кольори Daimler AG серед представницьких автомобілів вищого класу.

mercedes-benz ocean drive

Але не тільки цим буде цікаво наступне покоління мерседесівського флагмана. Крім традиційного седана, у виробництво буде запущено дводверне купе, яке змінить Mercedes CL і навіть кабріолет. Останній буде побудований за мотивами концептуального кабріолета Mercedes Ocean Drive (на фото).

mercedes-benz ocean drive

За словами керівника програми розробки Mercedes S-класу W222 доктора Уве Ернштенбергера, Mercedes S-класу в даний час є кращим автомобілем у своєму сегменті. «Але вимоги часу такі, що ми повинні представити більш широкий діапазон модифікацій. Це дозволить не тільки більш ефективно конкурувати з іншими виробниками, але й закріпитися в нових ринкових сегментах», - упевнений пан Ернштенбергер. Дійсно, в даний час жоден автовиробник не випускає чотиридверних кабріолетів F класу, так що Daimler AG зможе якийсь час безроздільно панувати в цьому сегменті. Проте появи кабріолета Mercedes S-класу не варто очікувати раніше 2014 року. Спочатку, в кінці цього року, в серію піде седан, в 2013 році з'явиться купе і тільки потім світ побачить чотиридверний кабріолет.

Джерело: auto.mail.ru