Mercedes готує «каблук» Citan

У вересні цього року на виставці вантажівок у Ганновері Mercedes-Benz представить свою нову модель - мова йде про комерційний «каблук» на ім'я Citan (продажу машини повинні стартувати в кінці 2012 року).

mercedes-benz citan

Новий Mercedes-Benz Citan розробляється в партнерстві з альянсом Renault-Nissan в рамках великого стратегічного співробітництва (воно включає в себе створення нового покоління Renault Twingo і Smart, нових коробок передач, а також ряд інших проектів).

 

mercedes-benz citan

Нічого принципово нового Mercedes-Benz не запропонує. Як і багато конкурентів Citan буде випускатися в декількох варіантах: з'явиться не тільки фургон, а й пасажирська версія під назвою Mixto (причому, не виключено, що остання отримає три ряди крісел). Проте Mercedes-Benz впевнений, що їх нова модель буде залучати покупців завдяки високій якості збірки, а також низькими експлуатаційними витратами. Та й ціну на Citan теж обіцяють зробити досить цікавою, адже вже в 2013-2014 роках Mercedes-Benz хоче зайняти 4-5% європейського ринку «каблуків».

mercedes-benz citan

Джерело: auto.mail.ru