Знайдена сама збиткова машина в світі

Дні марки Maybach, схоже, полічені. Незважаючи на всі переваги цих розкішних машин, покупці не хочуть їх купувати. В результаті за сім років виробництва було продано всього близько 3000 Maybach. Але шокує не це. Виявляється, проект Maybach виявився настільки провальним, що концерн Daimler втрачає на кожному проданому авто близько ... 500 000 доларів! І це враховуючи, що нова машина коштує в США менше 400 тис. доларів.

maybach

 

Як таке може бути? Все дуже просто - Daimler вклав у розробку Maybach в цілому близько 1,33 млрд доларів, плюс дуже багато коштів було витрачено на створення спеціальних дилерських центрів, систему цілодобового обслуговування і підтримки клієнтів, та й зміст величезного штату співробітників теж обходиться в пристойну суму.

За словами експертів, спочатку було зрозуміло, що Maybach буде приносити лише збитки. Однак цей проект був потрібен Daimler для поліпшення свого іміджу. Крім того, ніхто не припускав, що попит на Maybach буде таким низьким (а в останні роки він взагалі практично зійшов нанівець).

Джерело: auto.mail.ru