Mercedes E-класу: нові подробиці

Стали відомі нові подробиці про рестайлінг, що готується, Mercedes-Benz E-класу, який пройде навесні 2013 року. Як повідомляє портал Autobild, німецький виробник планує провести суттєве оновлення моделі. І якщо основні моменти поновлення екстер'єру Е-класу були відомі вже місяць тому, то інформація про двигуни стала доступною тільки зараз.

Фантазії на тему нового E-Class

Це - не офіційні зображення нового Mercedes-Benz Е-класу, а лише фантазія художника. Втім, вже відомо, що рестайлінговий автомобіль не буде «окатий»

Лінійка моторів буде представлена трьома бензиновими і двома дизельними агрегатами. Базовим бензиновим двигуном стане 1,8-літровий мотор, здатний видати 184 к.с. потужності. Цей мотор отримає версія E 200. Він же, але вже в 204-сильному варіанті буде встановлюватися на Mercedes-Benz E 250. Версії E 300 і E 350 будуть комплектуватися 3,5-літровими двигунами, потужністю 252 і 333 к.с. відповідно. Нарешті, топової бензинової версією буде Mercedes-Benz E 500, оснащений 4,7-літровим двигуном. Цей агрегат буде здатний видати 430 к.с. і 720 Н ∙ м пікового крутного моменту.

Фантазії на тему нового E-Class

Лінійка дизелів почнеться з 2,1-літрового 136-сильного мотора, що встановлюється на Mercedes-Benz E 200 CDI. Цей же двигун, але вже в 170 - і 204-сильному варіантах отримають E 220 CDI і E 250 CDI відповідно. Нарешті, на E 300 CDI і E 350 CDI буде встановлюватися 3,0-літровий дизельний агрегат, здатний, в залежності від версії, видати 231 і 265 к.с. відповідно. Всі мотори будуть комплектуватися 7-ступінчастим «автоматом», проте не виключається і поява дев'ятиступеневої трансмісії, яка зараз випробовується інженерами компанії.

У списку силових установок відсутній дизель, який був би потужніший 300 к.с. Такий мотор в лінійці Mercedes-Benz E-класу з'явиться, але станеться це не раніше 2016 року. Крім того, випустять «даймлеровці» і гібридну версію. А ось чого чекати, швидше за все, не варто, так це 1,6-літрового турбованого мотора потужністю 156 «коней».

Про ціни на новий Mercedes-Benz E-класу говорити поки рано. Втім, відомо, що в німецькій компанії планують зробити новий седан доступніше. Це, втім, не означає, що оснащення стане скромнішим, адже саме за допомогою різних опцій новий автомобіль повинен відіграти аудиторію у своїх одвічних конкурентів - Audi та BMW.

Джерело: auto.mail.ru