Mercedes-Benz випустить електричний варіант моделі B-класу

mercedes-benz b-class e-cell plusMercedes-Benz B-класу німецька компанія має намір оснастити екологічно чистою силовою установкою.

Плани Mercedes-Benz по випуску електричної версії моделі B-класу озвучив виконавчий віце-президент відділу продажів і маркетингу Йоахим Шмідт. За його словами, новий варіант компактвена призначений виключно для північноамериканського ринку, де в багатьох штатах діють жорсткі екологічні стандарти.

Технічні характеристики машини Шмідт не розкрив. Західні ЗМІ висувають припущення, що модель отримає електричний мотор, аналогічний тому, що встановлений на шоу-карі B-класу E-CELL PLUS. Концептуальний автомобіль оснащений електродвигуном потужністю 136 к.с., який живить літій-іонна батарея. На допомогу мотору з нульовим вихлопом відрядили 3-циліндровий бензиновий агрегат, що розвиває 68 к.с. Виключно на електротязі виставковий екземпляр B-класу E-CELL PLUS може проїхати 100 км, максимальний запас ходу автомобіля дорівнює 600 км.

Йоахим Шмідт в інтерв'ю Automotive News обіцяв, що до кінця поточного року Mercedes-Benz представить друге покоління хетчбека A-класу. Також топ-менеджер відзначив, що німецька компанія веде розробку нового кросовера, який з'явиться у дилерів протягом трьох найближчих років. За попередніми даними, "паркетник" виступить прямим конкурентом BMW X6.

Джерело: kolesa.ru